Enzymatický nebo mechanický peeling, který vybrat?

Při výběru vhodného peelingu bychom se měli řídit naší stavem a typem naší pokožky.

Mechanický peeling
Obsahuje jemná zrníčka, která pleť obrousí, uvolní póry a odstraní nečistoty. Pozor ale, pokud máte pokožku citlivou, mechanický peeling jí může podráždit, a dokonce i poškodit. Je vhodný pro smíšenou až mastnou pokožku.
Peeling aplikujeme na vlhkou nebo suchou pleť a krouživými pohyby jemně masírujeme pokožku. Poté peeling důkladně opláchneme.

Ziaja křemičitý mikro peeling je s konzistencí krémového gelu obsahuje jemné krystalky oxidu křemičitého a komplex složek kozího mléka. Jemně odstraňuje odumřelou svrchní vrstvu pokožky a vyhlazuje ji. Obsahuje 90% složek přírodního původu a lze ho používat 3 – krýt týdně podle potřeb Vaší pleti.

Enzymatický peeling
Obsahuje v sobě přírodní enzymy z ovocných kyselin např. papain z papáji, které šetrně a jemně odstraňují zrohovatělou kůži, otevírá póry a pokožku vyhlazují. Je vhodný pro všechny typy pleti, ale zejména pro pleť citlivou a suchou. Pokožka po použití peelingu je měkčí a lépe absorbuje krémy a masky.
Nanášíme ho na suchou pleť a necháváme působit na pokožce pár minut, podle návodu k použití. Poté peeling opláchneme anebo ho můžeme nechat vstřebat do pokožky.

Ziaja enzymatický peeling na obličej a krk obsahuje enzym papain, komplex složek kozího mléka a Provitamínem B5. Jemně odstraňuje odumřelou svrchní vrstvu pokožky, změkčuje hydratuje a vyhlazuje pokožku. Lze ho používat 1 krát týdně a na noc.

 

 

kozí mléko enzymatický peeling

NEWSLETTER