banner Cupuacu

Hýčkejte své smysly s Cupuacu

Není nic lepšího než využívat bohatost přírody z celého světa. Každé místo na zemi má svůj vlastní jedinečný druh rostlin, který stojí za to použít. Ve vzdáleném Amazonii zaujme svou krásou a hodnotnými vlastnostmi okouzlující strom Theobroma grandiflorum, ze kterého je extrahováno máslo cupuacu.

Máslo cupuacu je prospěšný tuk bohatý na esenciální mastné kyseliny a fytosteroly. Jeho složení odpovídá požadavkům komplexní péče.

 

Řada Cupuacu jako keratinová rekonstrukce pokožky je účinný kosmetický program pro obličej a tělo určený pro suchou a normální pokožku a také pro velmi suché a poškozené vlasy. Sametová konzistence naplněná karamelově ořechovou vůní je s lipidovým koktejlem perfektní kombinací, uzamčenou ve vyživujících recepturách. Kromě másla cupuacu obsahuje řada vzácné máslo karité, olej z brazilských ořechů a makadamový olej, které zajišťují účinnou liporegeneraci pokožky.

Sprchování – provoněná relaxace

Aby pokožka vydržela pevná a pružná určitě sáhněte po krystalickém sprchovém a koupelovém mýdlu. Osvěžující sprcha s okouzlující podmanivou vůní bude skutečným zážitkem. Jak vrátit svěžest unavené pokožce? Pomůže vám exfoliační vyhlazující krystalický cukrový peeling. Dopřejte si ho alespoň jednou týdně a přesvědčte se, že hladká pokožka vypadá mnohem mladistvěji. Stačí jemně vmasírovat do navlhčené pokožky. Do okouzlující ořechově karamelové vůně se okamžitě zamilujete! Drobné cukrové částečky se pomalu rozpouštějí, kousíčky ořechových skořápek šetrně odstraňují odumřelé svrchní buňky a zanechávají kůži sametově hebkou

Zaměřte se na bronz

Až se slunce schová nebo ztratí svoji sílu, s bronzujícím hydratačním denním krémem a bronzujícím hydratačním a vyživujícím tělovým mlékem můžete získat přirozený, opálený odstín obličeje i těla. Obě péče se vyplatí vzájemně kombinovat. Prozáří zlatavým odstínem Vaši pokožku i pleť, zajistí jí zdravý lesk a optimální dávku hydratace.

Nadměrné ztrátě vody z pokožky zabráníte ošetřením pomocí vyživujícího pleťového krému na den i noc s regeneračním a vyhlazujícím účinkem. Snadno se nanáší, nezanechává mastnou vrstvu a po jeho aplikaci zůstává kůže krásně hladká.

 

Kosmetika Cupuacu je pozvání k péči o pokožku s jedinečným složením aktivních složek, které připomínají exotické kouty světa.

 

NEWSLETTER