Jak používat bronzující kosmetiku?

Bronzující kosmetika je stále velmi oblíbená. Někteří jimi nahrazují nedostatek slunce, jiní se snaží, aby jejich opálení vydrželo déle. Bronzující kosmetiku lze používat po celý rok. Nejoblíbenější bronzující složkou používanou v kosmetice je takzvaný DHA (dihydroxyaceton), který po nanesení na pokožku uvolňuje pigment dodávající pokožce sluneční odstín.

Použití bronzujících produktů

 Veškerá kosmetika, a zejména opalovací přípravky, nejlépe působí na hladké a jemné pokožce. Proto je dobré před použitím bronzujícího krému nebo tělového bronzujícího mléka pokožku důkladně exfoliovat. Odumřelou kůži na loktech a kolenou pečlivě odlupujte, abyste zabránili nerovnoměrnému nanášení bronzujícího krému. Před aplikací bronzující kosmetiky je také vhodné myslet na depilaci pokožky a nejlépe si několik dní předem vyhradit čas na odstranění nežádoucích chloupků. Pokud podstupujete sérii ošetření laserovou epilací, nedoporučuje se v mezidobí používat bronzující přípravky.

Samotná aplikace bronzujících krémů by měla být přesná. Rovnoměrné nanášení přípravku dlouhými tahy je snazší. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem, abyste zabránili nadměrnému zabarvení dlaní a meziprstních prostor. Skutečný bronzující efekt se na pokožce projeví asi 3-4 hodiny po aplikaci přípravku. Upozorňujeme, že bronzující přípravky nenahrazují opalovací krém.

 

Proč používat bronzující kosmetiku Ziaja?

Bronzující kosmetika Ziaja je řada výrobků na obličej a tělo se širokým spektrem pečujících vlastností. Mezi bronzujícími produkty Ziaja je Cupuacu bronzující mléko, které nejenže pečuje o opálení, ale také poskytuje lipidový koktejl hydratačních a vyživujících olejů spolu s máslem cupuacu. Celá řada Subtle bronze je také bronzující, ale navíc se zaměřuje na protivráskové, hydratační a relaxační účinky.

 

Bronzující přípravky Ziaja dodávají pokožce jantarový odstín opálení a poskytují přirozený efekt opálení.

 

NEWSLETTER