banner olivový olej

Vše, co potřebujete vědět o vráskách

Stárnutí kůže je přirozený proces organismu. O stárnutí kůže můžeme hovořit přibližně ji od 25. roku života, kdy dochází ke zmenšení produkce kolagenu a elastinu ve škáře, poklesu úrovně hydratace, pevnosti a pružnosti.
Nejčastějším ukazatelem procesu stárnutí kůže jsou vrásky čili viditelné rýhy, které se prohlubují z důvodu degradace podpěrných vláken kůže. O stárnutí kůže lze psát z mnoha perspektiv: chronostárnutí (biologické stárnutí), hormonální stárnutí, fotostárnutí atd. Kosmetická péče je cílenou protiváhou přirozených degradačních procesů kůže, souvisejících se stárnutím

 

Jakým způsobem pečovat o kůži s vráskami?

Často se zapomíná na stimulaci kůže prostřednictvím masáže. Ta zlepšuje mikrocirkulaci krve, okysličuje ji a také stimuluje podpěrné struktury kůže k tvorbě většího množství bílkovin obnovujících pevnost a pružnost pokožky. Proto je vhodné pamatovat na pravidelnou gymnastiku obličeje a intenzivní vnitřní hydrataci

Pokud jde o kosmetickou péči, je vhodné spojit korekční a regenerační účinek s rozjasňujícím účinkem, který dodává efekt optického změlčení vrásek. Na den je vhodné volit krémy s liftingovými vlastnostmi a dodávajícími zářivý lesk, na noc je dobré aplikovat bohaté konzistence s protivráskovými a vyživujícími vlastnostmi.

 

 

 

LIFTING SOLUTION 40+ je produktová řada založená na nanotechnologiích proti vráskám, která umožňuje přenos výživných látek do hlubších vrstev pokožky. Obsahuje aktivní protivráskovou bázi – látku získávaná z kukuřice, která účinně redukuje povrchové vrásky a mikrokolagen, který zabraňuje ochabnutí svrchní vrstvy pokožky.

Specializovaný vypínací denní krém s hydratační recepturou účinně pečuje o zralou pleť během dne. Obsahuje filtr SPF 10 a chrání pleť před škodlivým slunečním zářením a fotostárnutím. Regenerační noční krém s bohatou recepturou pro pleť během spánku vyhlazuje hluboké a mimické vrásky. Obnovuje vnitřní strukturu pleti a poskytuje optimální liftingový účinek. Sérum pod oči a okolí rtů díky vysoké liftingující aktivitě biopolymer složených z proteinů sladkých mandlí vyrovnává mikrodutiny a účinně zadržuje proces stárnutí pleti v oblasti rtů a očí. Mikrodermabraze pro domácí ošetření pleti účinně vyhalzuje a obnovuje zářivý vzhled unavené pokožky. Obsažené mikrokrystaly oxidu hlinitého odstraňují odumřelé kožní buňky a důkladně čistí póry.
Zesvětlující krém na ruce reguluje procesy melanogeneze, pomáhá rozjasnit barevné změny pokožky a redukuje nepravidelnou pigmentaci.

 

okurka
okurka

JASMÍNOVÉ MÁSLO 50+ je produktová řada, která odpovídá na potřeby pleti, u které probíhá tzv. proces hormonální stárnutí. Řada obsahuje nejen liftingové a protivráskové složky, ale má také vlastnosti zesvětlující pigmentové změny pokožky.

Denní krém pro každodenní péči o plet autenticky reaguje na přirozené potřeby všech typů zralé pleti. Obsahuje mikrokolagen proti vráskám, extrakt z červeného jetele a vápník a fotostabilní UVA/UVB filtry. Noční krém s bohatou konzistencí účinně posiluje kolagenová a elastinová vlákna a zabraňuje ochabování pleti. Koncentrovaná emulze proti vráskám pro denní i noční péči má přirozenou regenerační schopnost, která poskytuje pokožce ideální stav.
Krém pod oči a víčka kompenzuje ztrátu kolagenu, fyziolipidů a kyseliny hyaluronové. Díky tónujícímu komplexu v přirozeném odstínů vyrovnává nerovnoměrný tón pleti a výrazně snižuje viditelnost stínů pod očima.
Micelární voda s tonizujícími složkami přírodního původu jemně a účinně odličuje. Odstraňuje napětí z vrchní vrstvy pokožky a zklidňuje její podráždění.
Pleťová maska s koncentrovaným protivráskovým účinkem obnovuje sametovou hladkost pokožky a dodává pleti zdravější mladší vzhled. Krém na ruce díky exkluzivní olejové emulzi zřetelně vyhlazuje a zvlhčuje pokožku rukou. Obsahuje aktivní látky jako jsou genistein, vápník a bambucké máslo.

ŠAFRÁN 60+ je produktová řada s vyživujícím a rozjasňujícím účinkem. Hlavní aktivní složkou této řady je červeno-zlatý šafrán s antioxidačními, protizánětlivými a stárnutí zpomalujícími vlastnostmi.

Vyhlazující denní krém vyrovnává barvu pokožky a snižuje viditelnost rozšířených kapilár. Utěsňuje epidermální bariéru a poskytuje hloubkovou regeneraci. Navrací pokožce zářivý a mladiství vzhled.
Zpevňující noční krém vyhlazuje nerovnosti pleti objevující se během dne. Optimalizuje noční regeneraci a snižuje viditelnost vrásek. Zlepšuje pružnost a elasticitu a intenzivně pokožku hydratuje.
Liftingující gel s obsahem kyseliny hyaluronové má unikátní gelové složení a slouží jako koncentrovaná výplň vrásek. Účinně vypíná svrchní vrstvu pokožky, vyhlazuje povrchové vrásky a trvale hydratuje.
Oční krém vyhlazuje pokožku kolem očí, která je náchylná k ochabování. Vyplňuje reverzibilní nedokonalosti pokožky způsobené únavou. Rozjasňuje, sjednocuje barvu pokožky a dodává jí zářivý vzhled.

NEWSLETTER