banner olivový olej

Vše, co potřebujete vědět o vráskách

Stárnutí kůže a vrásky jsou přirozený proces organismu. O stárnutí kůže můžeme hovořit přibližně ji od 25. roku života, kdy dochází ke zmenšení produkce kolagenu a elastinu ve škáře, poklesu úrovně hydratace, pevnosti a pružnosti.

Nejčastějším ukazatelem procesu stárnutí kůže jsou vrásky čili viditelné rýhy, které se prohlubují z důvodu degradace podpěrných vláken kůže. O stárnutí kůže lze psát z mnoha perspektiv: chronostárnutí (biologické stárnutí), hormonální stárnutí, fotostárnutí atd. Kosmetická péče je cílenou protiváhou přirozených degradačních procesů kůže, souvisejících se stárnutím

Jakým způsobem pečovat o kůži s vráskami?

Často se zapomíná na stimulaci kůže prostřednictvím masáže. Ta zlepšuje mikrocirkulaci krve, okysličuje ji a také stimuluje podpěrné struktury kůže k tvorbě většího množství bílkovin obnovujících pevnost a pružnost pokožky. Proto je vhodné pamatovat na pravidelnou gymnastiku obličeje a intenzivní vnitřní hydrataci

Pokud jde o kosmetickou péči, je vhodné spojit korekční a regenerační účinek s rozjasňujícím účinkem, který dodává efekt optického změlčení vrásek. Na den je vhodné volit krémy s liftingovými vlastnostmi a dodávajícími zářivý lesk, na noc je dobré aplikovat bohaté konzistence s protivráskovými a vyživujícími vlastnostmi.

 

LIFTING SOLUTION 40+

Je produktová řada založená na nanotechnologiích proti vráskám, která umožňuje přenos výživných látek do hlubších vrstev pokožky. Obsahuje velké množství aktivních složek proti vráskám jako je mikro kolagen, kyselina ursolová, proteiny za sladkých mandlí nebo vitamín E.

Specializovaný vypínací denní krém s hydratační recepturou účinně pečuje o zralou pleť během dne. Obsahuje filtr SPF 10 a chrání pleť před škodlivým slunečním zářením a foto stárnutím. Regenerační noční krém s bohatou recepturou pro pleť během spánku vyhlazuje hluboké a mimické vrásky. Obnovuje vnitřní strukturu pleti a poskytuje optimální liftingový účinek. Sérum pod oči a okolí rtů díky vysoké liftingující aktivitě biopolymer složených z proteinů sladkých mandlí vyrovnává mikro dutiny a účinně zadržuje proces stárnutí pleti v oblasti rtů a očí. Mikro dermabraze pro domácí ošetření pleti účinně vyhlazuje a obnovuje zářivý vzhled unavené pokožky. Obsažené mikro krystaly oxidu hlinitého odstraňují odumřelé kožní buňky a důkladně čistí póry.
Zesvětlující krém na ruce reguluje procesy melanogeneze, pomáhá rozjasnit barevné změny pokožky a redukuje nepravidelnou pigmentaci.

 

 

 

JASMÍNOVÉ MÁSLO 50+

Je produktová řada, která odpovídá na potřeby pleti, u které probíhá tzv. proces hormonální stárnutí. Řada obsahuje nejen liftingové a protivráskové složky, ale má také vlastnosti zesvětlující pigmentové změny pokožky.

Denní krém pro každodenní péči o pleť  reaguje na přirozené potřeby všech typů zralé pleti. Obsahuje mikro kolagen proti vráskám, extrakt z červeného jetele a vápník a fotostabilní UVA/UVB filtry. Noční krém s bohatou konzistencí účinně posiluje kolagenová a elastinová vlákna a zabraňuje ochabování pleti. Koncentrovaná emulze proti vráskám pro denní i noční péči má přirozenou regenerační schopnost, která poskytuje pokožce ideální stav.
Krém pod oči a víčka kompenzuje ztrátu kolagenu, fyziolipidů a kyseliny hyaluronové. Díky tónujícímu komplexu v přirozeném odstínů vyrovnává nerovnoměrný tón pleti a výrazně snižuje viditelnost kruhů pod očima.
Micelární voda s tonizujícími složkami přírodního původu jemně a účinně odličuje. Odstraňuje napětí z vrchní vrstvy pokožky a zklidňuje její podráždění.
Pleťová maska s koncentrovaným protivráskovým účinkem obnovuje sametovou hladkost pokožky a dodává pleti zdravější mladší vzhled. Krém na ruce díky exkluzivní olejové emulzi účinně vyhlazuje a zvlhčuje pokožku rukou. Obsahuje aktivní látky jako jsou genistein, vápník a bambucké máslo.

 

 

 

ŠAFRÁN 60+

Je produktová řada s vyživujícím a rozjasňujícím účinkem. Hlavní aktivní složkou této řady je červeno-zlatý šafrán s antioxidačními, protizánětlivými a stárnutí zpomalujícími vlastnostmi.

Vyhlazující denní krém vyrovnává barvu pokožky a snižuje viditelnost rozšířených kapilár. Utěsňuje epidermální bariéru a poskytuje hloubkovou regeneraci. Navrací pokožce zářivý a mladiství vzhled.
Zpevňující noční krém vyhlazuje nerovnosti pleti objevující se během dne. Optimalizuje noční regeneraci a snižuje viditelnost vrásek. Zlepšuje pružnost a elasticitu a intenzivně pokožku hydratuje.
Liftingující gel s obsahem kyseliny hyaluronové má unikátní gelové složení a slouží jako koncentrovaná výplň vrásek. Účinně vypíná svrchní vrstvu pokožky, vyhlazuje povrchové vrásky a trvale hydratuje.
Oční krém vyhlazuje pokožku kolem očí, která je náchylná k ochabování. Vyplňuje reverzibilní nedokonalosti pokožky způsobené únavou. Rozjasňuje, sjednocuje barvu pokožky a dodává jí zářivý vzhled.

 

NEWSLETTER