banner Cupuacu

Zdravá a krásná pleť díky pleťovým maskám

Co dnes spotřebitelé chtějí od výrobků každodenního použití? Vzhledem k tomu, že životní tempo se neustále zvyšuje, zdá se, že hledají nové technologie, které jim umožní uspokojit jejich potřeby a dohnat touhy dostupné na různých místech, ale v omezeném čase. Na druhou stranu všichni chceme zůstat v úzkém spojení s přírodou, která je autentickým směrem pro lidské zdraví. Zároveň se potřebujeme zastavit a pocítit na své pokožce pocit osvěžující vody plné revitalizujících minerálů, vychutnat si požitek z medových pochoutek a tak dále. Jak najít kompromis mezi výhodami modernosti a nadčasovou hodnotou přírody?

 

První návrh jsou refreshing balance pleťové masky

V refreshing balance pleťových maskách najdete prebiotické látky, které vyživují váš přirozený mikrobiom. Těmi jsou inulin z kořene čekanky posílený o aktivitu minerálních biofermentů z křemíku, hořčíku, železa, mědi a zinku vyrobených za přítomnosti kultury kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Co je to kožní mikrobiom? Je to první kožní bariéra zvaná saprofytická mikroflóra složená z prospěšných mikroorganismů. Udržuje přiměřené pH pokožky, které je nezbytné pro její správné fungování. Tato kožní bariéra udržuje rovnováhu a konkuruje patogenní mikroflóře. Refreshing balance pleťové masky mají různá složení:

Všechny tři masky obsahují termální vodu z ostrova Noirmoutier ve Francii, která je obohacená o esenciální minerály. Detoxikuje, revitalizuje pleť a zanechává ji čistou a zdravou.

 

Druhý návrh jsou medové pleťové masky

Pokud máte naopak zájem o něco sladkého a zklidňujícího, medové pleťové masky budou ideální volbou. Již v dávných dobách byl med známý svými jedinečnými vlastnostmi. V závislosti na druhu medu můžeme získat různé vlastnosti, které si pleť snadno osvojí. Dokáže úspěšně předcházet podráždění pleti a akné. Navíc účinně vyhlazuje, hydratuje a vyživuje pleť a dodává jí zářivý vzhled. Tři různé pleťové masky svádějí svými chutěmi, barvami a formami. Byly vytvořeny pro ty, kteří chtějí následovat trend „superpotravin“. Vzhledem k tomu, že život je stále hektičtější, wellness je často předmětem velkých obav a naše pleťové masky na tento problém reagují.

 

Doporučujeme používat medové pleťové masky Ziaja 2-3krát týdně. A abychom nezapomněli: opláchněte je, nejezte je poté!

NEWSLETTER